Referencje

„Mam prawdziwą przyjemność i zaszczyt zarekomendować Państwu usługi Moniki Zielińskiej.-psychologa, trenera i coacha.

Monika jest osobą, która harmonijnie łączy wysokiej klasy profesjonalizm (zarówno w pracy z indywidualnym klientem, jak i pracy z grupą) z walorami osobistymi: inteligencją, ambicją, otwartością na drugiego człowieka, zdolnością budowania satysfakcjonujących relacji, wrażliwością, ciepłem, poczuciem humoru i wielu innych.

Współpraca z Nią jest nie tylko gwarancją podniesienia swoich kompetencji i rozwoju osobistego, ale też szansą na poznanie niezwykłego, ciekawego człowieka.

Zachęcam do skorzystania z tej szansy.“

Tamara Pocent – pedagog, mediator,
rekomendowany trener SMR,
certyfikowany coach ICC

„Z Moniką miałam okazję współpracować kilkakrotnie i za każdym razem było to dla mnie inspirujące doświadczenie. Zawsze bardzo dobrze przygotowana do szkolenia, uważna na każdego uczestników oraz nastroje i energię całej grupy. Jej pomysły na ćwiczenia warsztatowe i rozwiązywanie problemów niejednokrotnie sprawiały, że warsztaty osiągały nową, lepszą jakość.

Poczucie humoru Moniki, sposób bycia, dzielenie się sobą, własnym doświadczeniem – wszystko to sprawia, że warsztaty prowadzone przez Monikę są jedyne w swoim rodzaju, takie „naznaczone” jej osobowością – za co uczestnicy nierzadko wyrażali swoje zadowolenie poprzez entuzjastyczny aplauz.“

Ewelina Lewandowska
pedagog, trener
Pracownia z Charakterem